Ota yhteyttä

Välittäjämme

Nina Harju

Ota yhteyttä
10
Nina Harju

Yrittäjä, KiAT

040 744 2121 nina.harju@remax.fi Tutustu minuun »
Aki Leväniemi

Ota yhteyttä
9.5
Aki Leväniemi

Yrittäjä, kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT

045 600 6969 aki.levaniemi@remax.fi Tutustu minuun »
Petri Moilanen

Ota yhteyttä
9.5
Petri Moilanen

Yrittäjä, Kiinteistönvälittäjä, LKV

0500 552 282 petri.moilanen@remax.fi Tutustu minuun »
Kristian Immonen

Ota yhteyttä
9
Kristian Immonen

Myyntineuvottelija

040 753 1304 kristian.immonen@remax.fi Tutustu minuun »
Pauli Jaatinen

Ota yhteyttä
9.5
Pauli Jaatinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV

050 552 0623 pauli.jaatinen@remax.fi Tutustu minuun »
Ville Koskela

Ota yhteyttä
9.5
Ville Koskela

Myyntineuvottelija

0400 340 544 ville.koskela@remax.fi Tutustu minuun »
John Lindell

Ota yhteyttä
9
John Lindell

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

045 657 3536 john.lindell@remax.fi Tutustu minuun »
Christer Nyberg

Ota yhteyttä
Christer Nyberg

Myyntineuvottelija

040 721 6361 christer.nyberg@remax.fi Tutustu minuun »
Laura Venesjärvi

Ota yhteyttä
9.5
Laura Venesjärvi

Hallintovastaava Pääkaupunkiseudun Asuntopalvelut

040 966 5659 laura.venesjarvi@remax.fi Tutustu minuun »

Vantaan Kiinteistönvälitys Oy LKV

Tikkurilantie 55
01300 Vantaa

040 486 0069
Ota yhteyttä

y-tunnus 2835640-4

RE/MAX Asunnonavain on Suomen vanhin RE/MAX -toimisto. Toimistomme sijaitsee uusissa tiloissa näkyvällä paikalla Tikkurilan keskustassa ja meillä on vakiintunut asema etenkin Vantaan sekä Pohjois-Helsingin alueilla. Pyydä meidät kartoittamaan kotisi oikea hinta ja aloittamaan keskustelu myynnistä.